KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13546220
nr 1354 6220
Mattias Fagerholm
(f. 1952)
Etsning, Mattias Fagerholm (f. 1952), Signerad. Motivet: 30x40cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:06:14
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)